Strategia planowania wystąpień publicznych PRO SPEECH TOOLS

Strategia PRO SPEECH TOOLS

 

Co to jest?

Pro Speech Tools to autorska strategia tworzenia prezentacji oraz planowania wystąpień publicznych w formie check-listy. Dzięki niej skutecznie przygotujesz się do stojącego przed Tobą wyzwania: prezentacji biznesowej, wystąpienia przed mniejszą lub większą grupą słuchaczy.

Elementy strategii Pro Speech Tools są jednocześnie głównymi punktami programu rozwojowego z zakresu projektowania i prowadzenia prezentacji, przeznaczonego zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup.

Dlaczego warto?

  • Umiejętność atrakcyjnego zaprezentowania swojej osoby, przedstawienia ważnych idei, czy oferty w interesujący sposób, jest jedną z kluczowych kompetencji w biznesie
  • Unikamy wystąpień publicznych z wielu przyczyn: nie wiemy jak to zrobić, przypuszczamy, że nie mamy do tego predyspozycji lub odczuwamy silną  tremę – poprzez wdrożenie strategii Pro Speech Tools pomagamy to zmienić.
  • Skuteczna i ciekawa prezentacja informacji to umiejętność, dzięki której możesz osiągnąć przewagę nad konkurencją

Kiedy warto zastosować program?

  • W momencie, w którym zaczynasz swoją przygodę z prezentacjami i wystąpieniami publicznymi,
  • Kiedy chcesz udoskonalić umiejętność tworzenia i prowadzenia skutecznych prezentacji,
  • Gdy odczuwasz wewnętrzny niepokój na samą myśl o zbliżającym się terminie prezentacji

Korzyści:

  • Dzięki Pro Speech Tools określisz plan działania, wyeliminujesz potencjalne zagrożenia pojawiające się w procesie tworzenia prezentacji
  • Ograniczysz stres/tremę towarzyszącą wystąpieniom publicznym
  • Skutecznie przyciągniesz uwagę słuchaczy i zostaniesz zapamiętany, osiągając jednocześnie cel swojej prezentacji,
  • Twoja prezentacja nie będzie jednym z wielu nudnych wystąpień w towarzystwie Power Point.

Dodatkowo:

Materiały szkoleniowe dla uczestników warsztatu.

W celu szerszego zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub klikając na poniższy formularz zgłoszeniowy:

Obszary działań Pro Speech Tools:

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym
serwisie są własnością naszej firmy.  Są chronione prawem autorskim, które
przysługuje firmie Akademia Rozwoju Kompetencji Maciej Sasin

FAQ

OPINIE KLIENTÓW

"Rekomendujemy firmę Akademia Rozwoju Kompetencji jako profesjonalnego partnera, gwarantującego wysoką jakość szkolenia. Szczególnie doceniamy dostosowanie wartości merytorycznej do profilu działalności naszej firmy. Współpraca z firmą Akademia Rozwoju Kompetencji jest kontynuowana. "
Big Dutchman

"Super atmosfera, wysoki poziom wiedzy osoby szkolącej. Barwne i rzeczowe przykłady oraz ćwiczenia, pokazujące o co chodzi w poszczególnych blokach."
MAN Accounting Center Sp. z o.o.

 

„Rekomendujemy Akademię Rozwoju Kompetencji jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego. Podjęte przez nich działania przyczyniły się do prężnego rozwoju naszej firmy."
Triada-Druk

"Brałem udział w szkoleniu z budowania zaangażowania pracowników, które prowadził Pan Maciej Sasin. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, na bardzo wysokim poziomie. Jestem w pełni usatysfakcjonowany."
Bartłomiej Wierzbicki

 

Scroll to Top
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

NEWSLETTER

Zapisz się już dziś do naszego newsletter'a a otrzymasz darmowy fragment książki "Skuteczna sprzedaż. Model, który zwiększy Twoje zyski" autorstwa Macieja Sasina!

Send this to a friend