Coaching

Coaching to proces wydobywania Twojego pełnego potencjału i pokonywania przekonań, które ograniczają Cię w drodze do sukcesu i samorealizacji. Wszystko czego potrzebujesz, aby osiągnąć cel jest w Tobie. Celem coachingu jest pomóc Tobie w zdobyciu tego, czego pragniesz, bez mówienia jak i robienia tego za Ciebie.
 
Coaching to zaplanowany, dwustronny proces, którego skuteczność zależy od zaangażowania Twojego i Coacha. Zaplanowany, czyli uwzględniający Twoje preferencje i predyspozycje. Warunkiem niezbędnym jest obustronne zaufanie i motywacja do działania i zmiany.

Jak działa coach?

Coach prowadzi Klienta przez proces zmiany korzystając z umiejętności stawiania celów, wyznaczania drogi do ich realizacji zadawania pytań, ćwiczeń, które pozwalają mobilizować do działania, zwiększyć samoświadomości i odkrywać nowe możliwości przez Klienta, w oparciu o jego osobiste doświadczenia i zasoby.

Kiedy korzystać z coachingu?

Klienci coachingu to osoby, które chcą coś zmienić w swoim życiu, ale nie do końca wiedzą co… Mają poczucie, że „coś” ogranicza ich w działaniu, czy realizacji celów osobistych i zawodowych. Mogą stać w obliczu zmiany, konfliktu wewnętrznego, czy też ważnego wyboru. To co łączy te sytuacje, to motywacja do rozwoju osobistego i przekraczania wewnętrznych barier i ograniczeń.

Ile trwa coaching?

Coaching to zazwyczaj kilka (5-8) sesji trwających około 1,5 h, które zaczynają się od ustalenia celu, który w trakcie sesji jest realizowany. Między sesjami Klient wykonuje zadania, które pomogą mu zwiększyć efektywność realizacji założonych celów.

Jakie korzyści możesz osiągnąć dzięki coachingowi?

1

Wyznaczanie celów i drogi do ich realizacji

2

Eliminowanie ograniczających przekonań

3

Zwiększenie samoświadomości​

4

Wsparcie w przechodzeniu przez zmianę

5

Odkrycie i wykorzystanie potencjału

Metoda wspierająca w rozwoju przedsiębiorstw oraz osiągnięcia celów biznesowych. Coaching biznesowy skierowany jest do liderów, menadżerów, kadry zarządzającej oraz właścicieli firm.

Metoda wspierająca w celu osiągnięcia konkretnych wyników sprzedażowych lub zwiększenia umiejętności, kompetencji, związanych ze sprzedażą. Coaching sprzedażowy jest do zespołów sprzedażowych, handlowców, menadżerów sprzedaży, pracowników działu sprzedaży.

Metoda wspierająca mająca na celu zwiększenie efektywności funkcjonowania zespołów w dwóch aspektach: wewnętrznych relacji i celów, które zostały przed nim postawione. Coaching pozwala na konfrontację zespołu z różnymi opiniami i perspektywami, które na co dzień nie są uświadamiane przez wszystkich członków.
Coaching zespołowy skierowany jest do wszelkiego rodzaju zespołów w organizacji oraz grup projektowych z możliwością udziału liderów, menadżerów zespołu.

Metoda wspierająca, w celu odnalezienia swojej ścieżki zawodowej, zaplanowaniu jej oraz realizacji. Daje możliwość świadomego zarządzania swoją karierą i satysfakcji z życia zawodowego. Coaching kariery skierowany jest do klientów indywidualnych, osób zainteresowanych założeniem własnego biznesu, freelancerów, również osób będących w procesie rekrutacji.

Neuro Lingwistyczne Programowanie III Generacji

Analiza transakcyjna


Typy osobowościowe wg C. G. Jung

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas