• Home
  • Cykl Konferencji – Rozwój organizacji MŚP

WEBINAR: Budowanie świadomości biznesowej pracowników. Najlepsze praktyki 10.05.2022. Godzina 20.00 - 21.15.

Akademia Rozwoju Kompetencji zaprasza na webinar z cyklu Rozwój organizacji MŚP:

To już trzeci w tym roku webinar z okazji nadchodzącej premiery książki „Jak mądrze rozwijać firmę i nie zwariować”. Tym razem będzie okazją do zgłębienia tematu budowania efektywnego systemu pracy. Będzie także okazją do finansowego wsparcia uchodźców z Ukrainy.

Cel webinaru: zwiększenie umiejętności budowania świadomości biznesowej pracowników.

Dla kogo?

Właściciele firm, dyrektorzy zarządzający, HR, managerowie.

O czym będzie webinar?

Budowanie świadomości biznesowej to kształtowanie takiej kultury organizacyjnej, w której każdy pracownik wie, jaką wartość dla klienta i firmy wnosi jego codzienna praca.

To rozumienie strategii i wynikających z niej zadań, celów, a nawet kosztów, które generuje organizacja. Wbrew pozorom nie jest to tak oczywiste dla pracowników, jak mogłoby się wydawać, a cenne informacje często gubią się z każdym kolejnym szczeblem organizacyjnym.

Kiedy ktoś pracuje na produkcji, nie zawsze widzi i rozumie swój wkład w funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa i efekt, jaki osiąga dzięki niemu firma. Nawet w branżach technologicznych, np. w roli programisty, nie zawsze może być odczuwalny związek pomiędzy napisanym kodem a jego wpływem na rzeczywistość.

W trakcie webinaru podpowiem jakimi metodami budować świadomość biznesową pracowników.

Link do rejestracji:

https://webinar.getresponse.com/MkMr1/jak-budowac-swiadomosc-biznesowa-pracownikow-najlepsze-praktyki/

O prowadzącym:

Maciej Sasin – pomaga firmom budować zaangażowanie pracowników w cele organizacji. Od 16 lat prowadzi firmę doradczo – szkoleniową Akademia Rozwoju Kompetencji, która w 2017 roku została nagrodzona tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Przez 6 lat zarządzał działem HR w firmie z branży motoryzacyjnej (dealerzy Audi, Bentley, Porsche, Skoda,VW) , gdzie odpowiadał za rekrutację, coaching, wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik sprzedaży, kompetencji managerskich i osobistych oraz odpowiadał za komunikację wewnętrzną. Autor książek Budowanie zaangażowania pracowników, Efektywny system pracy, Skuteczna sprzedaż, Checklisty dla biznesu i Pro Meeting Tools.

Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera