e-book

PRO MEETING TOOLS

Organizacja i prowadzenie spotkań offline i online

Przedstawiamy pierwszy z serii PRO TOOLS, rozbudowany narzędziownik do efektywnego prowadzenia spotkań firmowych “Pro Meeting Tools. Organizacja i prowadzenie spotkań offline i online”

Ten narzędziownik pomoże tobie wypracować system efektywnych spotkań firmowych, które staną się źródłem budowania przewagi konkurencyjnej – angażującym, a nie nudnym obowiązkiem dla zespołu.

To działa!

efektywne prowadzenie spotkań offline i online
stron
0
narzędzi, struktur i checklist
ponad 0
lat doświadczeń w jednym miejscu
2 0

PRO MEETING TOOLS​

to narzędzie które:

Jeżeli interesuje Ciebie organizowanie profesjonalnych spotkań zespołowych na najwyższy poziom, ten e-book jest dla Ciebie!

Dla kogo powstał ten narzędziownik?

dla przedsiębiorców

potrzebujących konkretnych wskazówek dla siebie i swoich pracowników

dla managerów

którzy chcą zwiększyć skuteczność komunikacji wewnętrznej, delegowania zadań i zaangażowania pracowników

dla konsultantów

poszukujących inspiracji prowadzenia spotkań facylitacyjnych u swoich klientów

dla trenerów biznesu

którzy poszukują inspiracji i uporządkowanych narzędzi które mogą przekazywać uczestnikom swoich szkoleń

efektywne spotkanie offline i online

Zamów już teraz

Skorzystaj z promocji

79 zł

Co otrzymujesz w narzędziowniku:

Czego nie znajdziesz w naszym narzędziowniku

efektywne spotkanie offline i online

Zapisz się na newsletter i odbierz bezpłatny fragment e-booka

Sprawdź i przekonaj się, że warto go mieć

Jakie narzędzia znajdziesz w tym e-booku:

W Pro Meeting Tools znajdziesz, oprócz setek porad do organizacji spotkań, ponad 50 narzędzi w postaci checklist do planowania i koordynacji wydarzeń offline i online o różnorodnej tematyce i w organizowanych różnorodnych celach: briefingi, spotkania działu handlowego, webinar, mastermind, brainstorming, imprezy integracyjne, spotkania świąteczne czy spotkania komunikujące zmianę, to tylko niektóre z rozbudowanych i dostępnych w tym podręczniku checklist, struktur spotkań i narzędzi.

Case study

Jeśli zależy tobie na zorganizowaniu kreatywnego spotkania w luźnej atmosferze

Skorzystaj jednej z forum burzy mózgów które znajdziesz w tym narzędniku a poprowadzą ciebie do odnalezienia motywacji i kreatywności wśród uczestników spotkania.

Kiedy organizujesz spotkanie integracyjne, świąteczne lub konferencję dla klientów

zajrzyj do jednej z checklist, która poprowadzi ciebie krok po kroku po ścieżce organizacji spotkania tak, aby nie zapomnieć o najważniejszych jego aspektach.

Zastanawiasz się, jak zwiększyć efektywność swoich spotkań firmowych tak, aby twoja organizacja mogła się rozwijać i realizować coraz bardziej ambitne cele?

W narzędziowniku znajdziesz konkretne wskazówki jakie spotkania, w jakiej formule należy wprowadzić w firmie aby zwiększyć efektywność komunikacji i zaangażowania uczestników

efektywne spotkanie offline i online

Skorzystaj z 20 lat doświadczeń autora

Zamów już teraz w cenie:

79zł

Jak wykorzystać wiedzę z tego narzędziownika?

1.

Nie musisz czytać go od deski do deski, ale wykorzystywać go dokładnie tak, jak narzędzie: używamy go, kiedy naprawdę potrzebujemy.

2.

Zapoznaj się ze spisem treści, obrazującym konstrukcję tego narzędziownika, tak abyś wiedział/a, w jakich momentach możesz z niego skorzystać.

3.

Kiedy planujesz jakiekolwiek spotkanie, sięgnij po checklisty, aby uporządkować myśli lub nie zapomnieć o jakimś ważnym kontekście organizacji spotkania.

4.

Możesz wykorzystać narzędzia zawarte w Pro Meeting Tools do projektowania standardów prowadzenia spotkań w Twojej firmie.

5.

Wykorzystaj Pro Meeting Tools jako inspirację do stworzenia planu działania, uwzględniającego kluczowe aspekty prowadzenia spotkań w planowanym przez ciebie kontekście.

Opinie o narzędziowniku

Tomasz-Sierszchula-kolo

Realizując projekty rozwojowe w organizacjach, na hasło „spotkania firmowe” bardzo często zwrotnie dostaję odpowiedź: „strata czasu”, „masakra”, „bicie piany”, „teatr”, „szukanie winnych”. Część firm ucieka od spotkań w sferę komunikacji mailowej nie rozumiejąc, iż w ten sposób niestety nie zwiększą efektywności, nie zbudują także relacji. Stąd pytanie jest nie „czy” a „w jaki sposób” te spotkania organizować. Parafrazując słowa „przed użyciem zapoznaj się z dołączoną ulotką”, w kontekście niniejszego narzędziownika warto powiedzieć „przed zorganizowaniem spotkania, przeczytaj choć kawałek” 🙂 Pro Meeting Tools to lekko napisane, konkretne, proste w zastosowaniu i co najważniejsze efektywne strategie prowadzenia spotkań. To takie „must have” w organizacji.

kmuzyczyszyn-kolo

Ta książka to skarbnica wiedzy dla tych, którzy lubią świadomie podchodzić do organizacji spotkań. Jest tam nie tylko o tym, jak zaplanować spotkanie i jak je przeprowadzić krok po kroku, lecz także o tym jak wynieść z niego jak najwięcej jako prowadzący, oraz, co najważniejsze, jak zbudować wartość ze spotkania dla uczestnika. Mnóstwo podpowiedzi, wskazówek i przede wszystkim praktycznych narzędzi, które pozwolą zamienić to „nudne”, jak się większości z nas wydaje, wydarzenie w produktywne i pełne energii spotkanie. „Pro-Meeting Tools” to od dziś ważna pozycja w mojej biblioteczce trenerskiej.

Zobacz więcej

Patronat

ark-doradztwo_logo-RGB

Autor

Maciej Sasin

konsultant rozwoju organizacji, trener, coach, założyciel firmy Akademia Rozwoju Kompetencji

Z wykształcenia socjolog, filozof, absolwent studiów podyplomowych psychologia w zarządzaniu na UAM w Poznaniu.

Przeprowadził ponad 1300 dni szkoleniowych i 1000 godzin coachingu sprzedażowego, rozwojowego i managerskiego dla ponad 7000 uczestników. Wspierał w działaniach ponad 150 organizacji, wśród nich takie marki jak: Auchan, Audi, Bayer Crop Science, Bentley, Big Dutchman, BOWA, BZ WBK, EuroRTVAGD, Konica Minolta, MAN Shared Services, Porsche, PZU, Skoda, Venska czy Volkswagen

Autor książek biznesowych: Budowanie zaangażowania (2015, 2017), Efektywny system pracy (2016) oraz Skuteczna sprzedaż (2017), Checklisty dla biznesu (2020)

Prowadzi podcast “Na zdrowie organizacji”, w którym porusza kwestie związane z budowaniem zdrowych organizacji: https://www.ark-doradztwo.pl/podcast/

Wszelkie prawa zastrzeżone Maciej Sasin

Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera