Strategia rozwoju firm PRO ORG TOOLS

P

Prepare diagnosis

Przygotowanie
diagnozy stanu
organizacji

Przeprowadzamy diagnozę organizacji w rozmowie z pracownikami ze wszystkich obszarów organizacji od zarządu, przez szczeble managerów wyższego i niższego poziomu, a także z pracownikami liniowymi.

R

Recommendations

Rekomendacje
do rozwoju
organizacji

Wskazujemy rekomendacje do rozwoju, które przyczynią się do wzrostu efektywności działań firmy. Raport przedstawiamy jest zarządowi i po jego akceptacji przechodzimy do działania.

O

Opening contract

Kontrakt
z członkami
organizacji

Budujemy kontrakt pomiędzy konsultantem, a zarządem, managerami, a nawet pracownikami. Aby osiągnąć sukces potrzebna jest transparentna komunikacja i zasady współpracy.

O

On strategy working

Wzmocnienie pracowników
w ich rolach

Wzmacniając organizację potrzebny będzie szereg działań i przesunięć, np. rekrutacja nowych pracowników; awans, szkolenie lub coaching.

R

Reinforcement employees

Zbierz na
swoim pokładzie
właściwych ludzi

Siłą zespołu są tworzący go ludzie, którzy dzięki swoim indywidualnym umiejętnościom wnoszą wkład do zespołu, pozwalając na osiągnięcie efektu synergii.

G

Growing engagement

Podtrzymywanie zaangażowania

Wzmacnianie zaangażowania i oczekiwanych postaw od pracowników organizacji, wsparcie ich w zarządzaniu zmianą jest konieczne do tego, aby utrzymywać kierunek zmian w firmie.

T

Take the power back

Upełnomocnienie pracowników

Dążenie do upełnomocnienia pracowników w ich rolach na wszystkich szczeblach organizacji jest konieczne do osiągnięcia sukcesu całej organizacji.

O

Objectives

Wyznaczanie celów
i wskaźników

Kiedy pracownicy są już dobrze osadzeni w swoich rolach możliwe jest wyznaczenie celów i wskaźników do realizacji zgodnie ze strategią firmy.

O

Opening new opportunities

Wspólna praca przekłada się na kreatywność

Na bazie doświadczeń z organizacją, otwieramy nowe możliwości wzrostu organizacji i aktywnie je wspieramy: sprzedaż, rozwój produktów, itp.

L

Leaving organisation

Pozostawienie silnej
organizacji

Po zrealizowaniu wytyczonych celów następuje podsumowanie działań i przekazanie wskazówek do utrzymania organizacji na właściwym kursie.

S

Service

Wsparcie
w utrzymaniu kierunku

Rekomendujemy cykliczny serwis mający na celu utrzymanie kierunku zmian organizacji i dalsze jej inspirowanie. Przeprowadzamy regularny przegląd organizacji, np. co rok.

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie Akademia Rozwoju Kompetencji Maciej Sasin.

Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera