Podcast: Microlearnig w komunikacji i zarządzaniu wiedzą w firmie ft. Irek Mirgos- NZO 108.

Tematem tego odcinka podcastu będzie mikrokontent, inaczej nazywany również microlearningiem, który zaczyna odgrywać dużą rolę w cyfryzującym się świecie pracy. Microlearning to dostarczanie pracownikom krótkich i ukierunkowanych dawek wiedzy, które ten może z łatwością przyswoić, bez uczucia przeciążenia tematem.

Transfer informacji wewnątrz firmy, sprawny onboarding i ogólnodostępna baza wiedzy stają się niezwykle ważne we współczesnym, rozpędzającym się świecie. Microlearning wspiera te obszary i pozwala skutecznie przyswajać nowe informacje w odpowiednim dla siebie tempie i czasie. Właśnie dlatego do rozmowy zaprosiłem Irka Mirgosa, który jest założycielem aplikacji Quico – umożliwiającej tworzenie mikrokontentu dla pracowników.

Gość odcinka: Irek Mirgos

Chief Executive Officer w Quico – Aplikacji dla pracowników, która wspiera proces uczenia się i zarządzania wiedzą w organizacjach, a także usprawnia komunikację, motywowanie i przekazywanie informacji zwrotnych. To proste do wdrożenia narzędzie, którego najmocniejszą stroną jest wykorzystywanie microlearningu.

?Zobacz recenzję Quico!
Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera