Szkolenia indywidualne i grupowe ONLINE

Szkolenia online

Skorzystaj z spersonalizowanego procesu rozwojowego z wykorzystaniem sesji szkoleniowych online, które polega na wsparciu w rozwoju w pracy 1 na 1 lub w grupie, za pomocą narzędzi online . Spotkanie może mieć formę szkolenia, coachingu lub konsultacji merytorycznej w interesującym Państwa obszarze.

Praca rozwojowa będzie odnosiła się do Waszych wyzwań i potrzeb, które zostaną dokładnie omówione z uczestnikami i z osobami zaangażowanymi w proces rozwojowy (np. z przełożonym.

Szkolenie ONLINE – proponowany model współpracy:

Proponujemy stałe (w określonym dniu) cykliczne sesje, realizowane w wymiarze do dwóch godzin co około 2 tygodnie  – co  umożliwi efektywną realizację całego procesu, oraz pozwoli na reakcję w bieżących, trudnych sytuacjach. Ilość sesji: zawsze do ustalenia po doprecyzowaniu potrzeb i oczekiwań. Oczywiście możemy także działać w dłuższych blokach czasowych, np. 4 – 8h.

Zanim zaczniemy proces rozwojowy…

  1. Badamy potrzeby.  Przed szkoleniem poznajemy perspektywę uczestników oraz innych osób zaangażowanych w projekt. Pomaga nam to w stworzeniu bardziej dopasowanej oferty.
  2. Dopasowujemy program szkolenia do potrzeb uczestników oraz sytuacji w organizacji. W zależności od Państwa oczekiwań możemy inaczej rozłożyć akcenty szkolenia/konsultacji w zależności od tego, gdzie jest największa potrzeba rozwoju.
  3. Koncentrujemy się na wdrożeniu wiedzy i umiejętności, które uczestnik poznaje na szkoleniu. Zależy nam na tym, aby nasze działania przynosiły realne efekty w codziennej działalności – możemy na przykład zaproponować przygotowanie zadań wdrożeniowych, które wzmacniają proces uczenia się umiejętności.
  4. Gwarancja terminu przy szkoleniach indywidualnych – nie ma sytuacji w której termin szkolenia jest odwoływany, ponieważ grupa się nie zbiera.
  5. Przekazujemy wskazówki do rozwoju na przyszłość dla uczestników i organizacji.
  6. Zapewniamy konsultację merytoryczną ze strony trenera zarówno przed, między sesjami, jak i po projekcie.

Więcej możesz przeczytać w artykule.

Tematy szkoleń, które można realizować ONLINE

Szkolenia w tej nowoczesnej formule mogą być realizowane z różnorodnej tematyki takiej jak szkolenia sprzedażowe, szkolenia managerskie, czy też w formule coachingu biznesowego. Skonsultuj z nami, które tematy możemy zrobić w formule online, a które do tego się nie najlepiej nadają.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji w tym zakresie.

Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera