Szkolenia otwarte – zarządzanie czasem – Efektywny System Pracy – Poznań

27 września 2019 roku, Poznań

Zarządzanie sobą w czasie jeszcze nigdy nie było tak utrudnione, jak we

zarzadzane czasem systemi
zarzadzanie soba w czasie

współczesnym świecie, który charakteryzuje się tym, że jesteśmy niemalże zasypywani informacjami w każdej chwili i z każdej strony. Cierpi przez to nasz umysł, który musi dokonywać nieustannych wyborów, ale przede wszystkim, wybrać z gąszczu informacji, to co najważniejsze.

Budowanie efektywnego systemu pracy ESP można porównać do konstrukcji domu, który z założenia daje poczucie bezpieczeństwa. ESP można także porównać do systemu kontroli trakcji w samochodach, który chroni nas przed wypadnięciem z zakrętu, jeśli wjedziemy w niego za szybko. ESP w organizacji pracy ziała podobnie:pozwala uchronić siebie przed negatywnymi konsekwencjami zmian i komplikacji dnia codziennego.

Program warsztatu z zarządzania czasem:

1. Pro-aktywność w pracy i zarządzaniu czasem.
2. Poznaj samego siebie – moje słabe i mocne strony w zarządzaniu czasem.
3. Jak zbudować indywidualny ESP?
4. Jak kształtują się nawyki i wykorzystać je do zwiększania efektywności?
5. Narzędzia IT do zarządzania czasem.
6. Koncentracja na celu i drodze do jego zrealizowania.
7. Elastyczność w działaniu.
8. Koncentracja na działaniu i przeciwdziałanie odkładaniu spraw na później.
9. Pobudzanie otwartości i kreatywności.
10. Optymalizacja systemu pracy – higiena umysłu.
11. Ograniczenie stresu zgodnie z metodą ESP – podsumowanie.

Dlaczego warto:

Ludzie, którzy lepiej zarządzają sobą w czasie:

– Działają w sposób bardziej świadomy i zaplanowany, przez co szybciej osiągają rezultaty
– Są bardziej świadomi swoich możliwości i wykorzystują je do realizacji swoich celów
– Pracują mądrzej, efektywniej wykorzystując czas w pracy
– Lepiej współpracują z innymi: rozumiejąc siebie, lepiej rozumieją innych
– Unikają syndromu wypalenia zawodowego i pracoholizmu
– Stają się elastyczni i otwarci na zmiany
– Są bardziej zadowoleni z pracy, zarażając współpracowników swoim entuzjazmem

Opinie uczestników poprzednich szkoleń z zarządzania sobą w czasie:

Super atmosfera, wysoki poziom wiedzy osoby szkolącej. Barwne i rzeczowe przykłady oraz ćwiczenia, pokazujące o co chodzi w poszczególnych blokach. Specjalista ds. księgowości.

Coaching powiązany z wprowadzeniem metody zarządzania czasem ESP przynosi do dziś efekty w postaci efektywniejszego wykorzystania zasobów poszczególnych współpracowników, a także przekłada się na sprawniejsze zarządzanie całą kancelarią. Pan Maciej Sasin jest skoncentrowany na efektywności, cierpliwy i zawsze profesjonalnie przygotowany do prowadzonych przez siebie szkoleń. Radca Prawny.

Miła atmosfera,pozytywny prowadzący, który posiada bardzo bardzo dużą wiedzę w temacie. Szkolenie podparte różnymi ciekawymi przykładami, filmami oraz żartami. Specjalista obsługi klienta

Pozytywne, bo dużo ćwiczeń praktycznych, dobre dopasowanie do potrzeb. Manager.

Bardzo dobre zrozumienie problemów firm. Kierownik działu obsługi klienta.

Prowadzenie warsztatu:

Maciej Sasin, konsultant rozwoju organizacji, trener, coach

Tematem organizacji pracy zajmuje się od 16 lat. Jest twórcą autorskiej metody zarządzania pracą opartej na strategii Pro Time Tools – Efektywnego Systemu Pracy (ESP), która bazuje na odkryciach współczesnej psychologii efektywności, motywacji i kształtowania nawyków. Jest także autorem książki Efektywny System Pracy, czyli jak zarządzać sobą w czasie. Socjolog, filozof, absolwent studiów podyplomowych: Psychologia w Zarządzaniu na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Coach w metodyce Multilevel Coachingu. Ukończył kurs analizy transakcyjnej zakończony testem 101. Konsultant rozwoju organizacji.

W kontekście zarządzania sobą w czasie szkolił managerów i pracowników firm: PGE Natura, Douglas Perfumerie, VW, Skoda, Audi, Porsche, Konica Minolta, BIZ BANK, Elmark Automatyka, Inter Mark, GlaxoSmithKline, Druk Intro, Nova Centrum, IKB Leasing, Big Dutchman, Renault Sanok, Mapal, Hotel Aurora, MAN Accounting Center, LCM Nieruchomości, Aquanet, Knauf, Emitel, .

Przez 6 lat zarządzał działem HR w firmie z branży motoryzacyjnej (sieć dealerów VW, VW Użytkowe, Skoda, Audi, Porsche i Bentley), gdzie odpowiadał za rekrutację, coaching, wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik aktywnej sprzedaży, rozwoju kompetencji managerskich i osobistych. Odpowiadał za komunikację wewnętrzną i employer branding.

Twórca autorskich narzędzi do strategicznego rozwoju Pro Sell Tools™, Pro Active Tools™, Pro Time Tools™, Pro Org Tools™, Pro Call Tools™, Pro Speech Tools™, Pro Client Tools™, Pro Team Tools™.

Wykładowca na studiach magisterskich Doradztwo i coaching (WSNHiD w Poznaniu), MBA (WSB Poznań) i trener zagadnień z zakresu psychologii w biznesie oraz rozwoju osobistego. Konsultant rozwoju organizacyjnego.

Autor trzech książek o efektywności:

1. Budowanie zaangażowania, czyli jak motywować pracowników i rozwijać ich potencjał, Onepress 2015, II wyd.2018.
2. Efektywny System Pracy, czyli jak zarządzać sobą w czasie, Onepress 2016.
3. Skuteczna sprzedaż, model który zwiększy Twoje zyski, Onepress 2017.

Masz pytanie, napisz do prowadzącego

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

NEWSLETTER

Zapisz się już dziś do naszego newsletter'a a otrzymasz darmowy fragment książki "Skuteczna sprzedaż. Model, który zwiększy Twoje zyski" autorstwa Macieja Sasina!

Send this to a friend