Edyta Jurek

ark-doradztwo_konsultanci_Edyta-Jurek

Ukończyła studia uzyskując kwalifikacje pierwszego stopnia na kierunku Doradztwo i Coaching w specjalności “Zarządzanie Zasobami Ludzkimi z elementami doradztwa handlowego” z wynikiem celującym uczelni Collegium Da Vinci (dawniej WSNHiD).

Obecnie w trakcie jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia Wydziału Zamiejscowego w Poznaniu Uniwersytetu SWPS.

W Akademii Rozwoju Kompetencji jako Konsultant ds. szkoleń odpowiada głównie za profesjonalne doradztwo, analizę potrzeb oraz obsługę kluczowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji.

Zarządzając dużymi projektami szkoleniowymi, współpracuje i wspiera klientów z różnych branż rekomendując najbardziej optymalne i najefektywniejsze rozwiązania przyczyniające się do rozwoju firm, głównie z sektora MŚP, zgodnie z misją firmy Budujemy zaangażowanie Pracowników.

Pełniąc rolę Kotrenera współprowadziła szkolenia managerskie dotyczące: przeciwdziałaniu mobbingowi i dyskryminacji, współpracy w zespole, rozwiązywania sytuacji konfliktowych, sprzedaży, rozmów rozwojowych z pracownikami czy udzielania informacji zwrotnej m.in. dla takich firm jak: Fabres, ZKZL, Lasy Państwowe, Vox, Poznań Biznes Partner.

Prywatnie trenuje CrossFit i uwielbia dzielić się wiedzą z innymi a swoją przyszłość wiąże m.in z pracą naukową oraz realizacją działań doradczo-szkoleniowych dla firm i organizacji.

Ulubiony cytat:

“Każdy jest Geniuszem. Tylko jeśli oceniasz rybę po tym jak wspina się na drzewo będzie całe życie wierzyć, że jest głupia.” N.N

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

NEWSLETTER

Zapisz się już dziś do naszego newsletter'a a otrzymasz darmowy fragment książki "Skuteczna sprzedaż. Model, który zwiększy Twoje zyski" autorstwa Macieja Sasina!

Send this to a friend