Gosia Sypniewska

Coach, Trener, Konsultant

Prawnik, psycholog mgr, a także szkoleniowiec, trener rozwoju osobistego i zawodowego oraz coach. Posiada 8 lat doświadczenia w realizacji projektów szkoleniowych i coachingowych. Pracuje ucząc ludzi świadomego myślenia i rozwiązywania problemów prywatnych oraz zawodowych. Jej aktualną pasją zawodową jest łączenie różnych dziedzin rozwoju osobistego i zawodowego w jeden spójny i synergiczny system.

Szkoliła m.in. dyrektorów departamentów w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, kierowników Agencji Rynku Rolnego oraz liczną kadrę zarządzającą w administracji publicznej. Badała potrzeby szkoleniowe, tworzyła programy i szkoliła w ramach licznych projektów w dziedzinie m.in. mobbingu, komunikacji, zarządzania zmianą, motywacji, budowania i zarządzania zespołami, negocjacji i zarządzania kadrą menadżerską i innych.

Słynie z indywidualnego i intuicyjnego podejścia do klientów i uczestników szkoleń oraz z niekonwencjonalnych metod pracy. Łącząc wysoki profesjonalizm z radosnym i pełnym entuzjazmu sposobem bycia, stwarza jednocześnie klientom bezpieczną i ekscytującą przestrzeń do wprowadzania zmian. Kładąc jak największy nacisk na indywidualne doświadczenie klienta, skłania go do eksplorowania swoich możliwości i poszerzania horyzontów w tym zakresie.

16

16

lat doświadczenia zawodowego
 ponad 1000

ponad 1000

dni szkoleniowych
 150

150

obsługiwanych firm
 ponad 5000

ponad 5000

przeszkolonych osób

Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera