Gosia Sypniewska

Coach, Trener, Konsultant

Prawnik, psycholog mgr, a także szkoleniowiec, trener rozwoju osobistego i zawodowego oraz coach. Posiada 8 lat doświadczenia w realizacji projektów szkoleniowych i coachingowych. Pracuje ucząc ludzi świadomego myślenia i rozwiązywania problemów prywatnych oraz zawodowych. Jej aktualną pasją zawodową jest łączenie różnych dziedzin rozwoju osobistego i zawodowego w jeden spójny i synergiczny system.

Szkoliła m.in. dyrektorów departamentów w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, kierowników Agencji Rynku Rolnego oraz liczną kadrę zarządzającą w administracji publicznej. Badała potrzeby szkoleniowe, tworzyła programy i szkoliła w ramach licznych projektów w dziedzinie m.in. mobbingu, komunikacji, zarządzania zmianą, motywacji, budowania i zarządzania zespołami, negocjacji i zarządzania kadrą menadżerską i innych.

Słynie z indywidualnego i intuicyjnego podejścia do klientów i uczestników szkoleń oraz z niekonwencjonalnych metod pracy. Łącząc wysoki profesjonalizm z radosnym i pełnym entuzjazmu sposobem bycia, stwarza jednocześnie klientom bezpieczną i ekscytującą przestrzeń do wprowadzania zmian. Kładąc jak największy nacisk na indywidualne doświadczenie klienta, skłania go do eksplorowania swoich możliwości i poszerzania horyzontów w tym zakresie.

16

16

lat doświadczenia zawodowego
 ponad 1000

ponad 1000

dni szkoleniowych
 150

150

obsługiwanych firm
 ponad 5000

ponad 5000

przeszkolonych osób