Joanna Majewska

ark-doradztwo_konsultanci_Joanna-Majewska

Absolwentka poznańskiej Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Otrzymała dyplom kierunku stosunki międzynarodowe w specjalności: zarządzanie strategiczne w biznesie międzynarodowym.

Posiada wykształcenie wyższe w zakresie doradztwa i coachingu. Jej praca magisterska „Coachingowe techniki motywacji pracowników przez kadrę menedżerską” spotkała się z dużym uznaniem na poznańskim Collegium da Vinci.
Dzięki profesjonalnemu i odpowiedzialnemu podejściu, łatwości nawiązywania kontaktów oraz optymistycznemu nastawieniu do życia idealnie odnajduje się jako konsultant ds. szkoleń w firmie Akademia Rozwoju Kompetencji. Wyróżnia ją rzetelność, świetne zorganizowanie, uczciwość oraz empatia – cechy niezbędne w skutecznym doradzaniu klientom w kwestii szkoleń. Aktualna praca sprawia jej wiele satysfakcji, dzięki czemu robi wszystko z pełnym zaangażowaniem i oddaniem.
Uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi, których to szczególnie ceni za otwartość, szczerość i poczucie humoru. Konkretna i nastawiona na działanie, a jednocześnie dbająca o dobre relacje.

Prywatnie wielka fanka sportu (piłki nożnej) i miłośniczka gier komputerowych. Pasjonuje ją szybka jazda samochodem i pływanie. Wolny czas chętnie spędza z rodziną.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

NEWSLETTER

Zapisz się już dziś do naszego newsletter'a a otrzymasz darmowy fragment książki "Skuteczna sprzedaż. Model, który zwiększy Twoje zyski" autorstwa Macieja Sasina!

Send this to a friend