Maciej Sasin

Trener, coach, konsultant rozwoju organizacji, Założyciel firmy Akademia Rozwoju Kompetencji

Socjolog, filozof, absolwent studiów podyplomowych psychologia w zarządzaniu na UAM w Poznaniu. 

Prowadzi podcast na zdrowie organizacji.

Konsultant rozwoju organizacji. Mistrz Praktyk NLP, ukończył kurs analizy transakcyjnej, zakończony testem 101. Wykładowca i trener zagadnień z zakresu psychologii w biznesie oraz w rozwoju osobistym.

Przez 6 lat zarządzał działem HR w firmie z branży motoryzacyjnej, gdzie odpowiadał za rekrutację, coaching, wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik sprzedaży, kompetencji managerskich i osobistych, odpowiadał za komunikację wewnętrzną.

Autor książek Budowanie zaangażowania, Efektywny system pracy oraz Skuteczna sprzedaż, Checklisty dla biznesu. Pomaga firmom budować zaangażowanie pracowników.

Przeprowadził ponad 1300 dni szkoleniowych i 800 godzin coachingu sprzedażowego, rozwojowego i managerskiego dla ponad 5000 uczestników. Wspierał w działaniach 180 organizacji.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rozwojem organizacji: budowaniem zaangażowania pracowników, efektywnością pracy w organizacji i modelami skutecznej sprzedaży.

Prywatnie pasjonuje się swoją pracą, a ponadto jest miłośnikiem malarstwa, jazzu nowoczesnego i dobrej książki. Biegacz.

Obejrzyj prelekcje z udziałem trenera:

16

16

lat doświadczenia zawodowego
 ponad 1000

ponad 1000

dni szkoleniowych
 150

150

obsługiwanych firm
 ponad 5000

ponad 5000

przeszkolonych osób

Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera