Magdalena Giec

ff

Erickson Certified Professional Coach, akredytowany coach ICF na poziomie PCC, członek zarządu i vice prezes ICF Polska w latach 2012-2013. Wykładowca i trener Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i Gdańsku, na Uniwersytecie Łódzkim i Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Trener i mentor coach Erickson College International z Vancouver, pracuje w takich krajach jak Francja, Kanada, Bułgaria i Serbia.

Specjalizuje się w executive & leadership coachingu, sztuce autoprezentacji, komunikacji, technikach koncentracji i kreatywności. Prowadzi treningi i coaching w języku polskim, francuskim oraz angielskim. Współpracuje z takimi firmami jak: Grupa Allegro, PayU, Agora S.A., Credit Agricole, MAN Accounting Center, Schneider Electric.
Jej klientami jest wyższa kadra zarządzająca, właściciele firm, przedstawiciele wolnych zawodów. Głęboko wierzy w mądrość i intuicję swoich klientów.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

NEWSLETTER

Zapisz się już dziś do naszego newsletter'a a otrzymasz darmowy fragment książki "Skuteczna sprzedaż. Model, który zwiększy Twoje zyski" autorstwa Macieja Sasina!

Send this to a friend