Magdalena Tyl

Magdalena Tyl bw

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Collegium Da Vinci w Poznaniu. Uzyskała dyplom kierunku dziennikarstwa, o specjalizacji reklama i public relations oraz doradztwa i coachingu, o specjalizacji coaching biznesowy. Zajmuje się prowadzeniem działań marketingowych i promocyjnych w firmie Akademia Rozwoju Kompetencji, dbając o rozwój marki. W swojej pracy daje upust kreatywności, angażując się w różne ciekawe przedsięwzięcia.

Koncentruje się na współczesnych metodach dotarcia do klientów, poprzez social media, content marketing oraz SEO. Nawiązuje kontakt z poszczególnymi mediami, prowadzi wywiady z trenerami oraz pisze specjalistyczne artykuły dla portali internetowych i magazynów. Dynamicznie rozwija się w kierunku doradztwa w zakresie marketingu internetowego oraz coachingu.

Prywatnie zaangażowana szerzenie inicjatywy zarządzania bez przymusu oraz humanitarnego traktowania zwierząt (wspieranie fundacji pro-zwierzęcych). Od niedawna zakochana po uszy w jodze. Dynamiczny Działacz, Siewca Pomysłów oraz Człowiek Orkiestra.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

NEWSLETTER

Zapisz się już dziś do naszego newsletter'a a otrzymasz darmowy fragment książki "Skuteczna sprzedaż. Model, który zwiększy Twoje zyski" autorstwa Macieja Sasina!

Send this to a friend