Marcin Grzelak

marcin_grzelak

Posiada 15-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w największych sieciach handlowych. Posiada certyfikat Akademii Mistrzów Treningu na poziomie mistrzowskim oraz certyfikat Małopolskiej Szkoły Trenerów Organizacji ROZVIJAK na poziomie zaawansowanym. Ukończył studia podyplomowe na Akademii Trenerów Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Z wykształcenia mgr zarządzania, absolwent Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
Piastował stanowisko menedżerskie w jednej z największych sieci spożywczych. Swoje doświadczenie jak i wiedzę połączył jako trener-praktyk w sieci Intermarche (SCA PR Polska). Przeszkolił tam rzesze sprzedawców i koordynował otwarcia w kilkudziesięciu placówkach handlowych. Szkolił menedżerów oraz przyczynił się do rozwoju wiedzy i umiejętności przyszłych właścicieli spółek franchisingowych. Tworzył i wdrażał w sieci MediaExpert (TERG Sp. z o. o.) Standard Obsługi Klienta, na którym pracuje ponad dwa tysiące sprzedawców.

Jako trener wewnętrzny specjalizował się w szkoleniach z:

– technik sprzedaży,
– obsługi klienta,
– reklamacji na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym

Realizuje szkolenia zarówno dla sprzedawców, menedżerów, właścicieli firm jaki i instytucji publicznych. Specjalista z zakresu sprzedaży (m.in. techniki sprzedaży, obsługa klienta, telemarketing, zarządzanie sprzedażą) oraz rozwoju osobistego. Akredytowany trener metodologii Insights Discovery, na bazie której prowadzi autorskie programy szkoleniowo-rozwojowe dla zespołów i liderów. Autor wielu filmów szkoleniowych z zakresu sprzedaży dla największych sieci handlowych w Polsce.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

NEWSLETTER

Zapisz się już dziś do naszego newsletter'a a otrzymasz darmowy fragment książki "Skuteczna sprzedaż. Model, który zwiększy Twoje zyski" autorstwa Macieja Sasina!

Send this to a friend