Tomasz Marcinkowski

Trener, Konsultant

Trener – Praktyk. Z wykształcenia jest ekonomistą – socjologiem. Ukończył studia na Uniwersytecie Łódzkim oraz Studium w Canadian International Management Institute.
Posiada ponad 15 – letnie doświadczenie w obszarach marketingu, sprzedaży i zakupach B2B oraz zarządzaniu operacyjnym. W połowie lat 90 rozwijał sprzedaż do tworzących się wówczas struktur zagranicznych sieci handlowych. Pod koniec lat 90 był odpowiedzialny m.in. za standardy i szkolenia pracowników obsługi klienta w nowo otwieranych restauracjach Pizza Hut. Podczas stażu w USA, poznawał zasady efektywnego wprowadzania na nowe rynki konceptów franchisingowych. Doświadczenia te spożytkował koordynując projekt otwarcia, a następnie zarządzając kompleksem restauracyjno – rozrywkowym z poziomem zatrudnienia ponad 80 osób (HMS Host International – grupa Mariott ). Pracując dla jednej z największych na świecie firm branży biuroserwisowej negocjował wysokowartościowe kontrakty zarówno z dostawcami krajowymi jak i zagranicznymi (LYRECO Polska S.A.).

Konstruował strategię produktową oraz promocyjną. Po otrzymaniu nominacji do „Najlepszej akcji promocyjnej roku 2005″ (w skali ogólnoświatowej – wśród 33 oddziałów) współpracował projektowo przy tworzeniu założeń marketingowo – sprzedażowych z poziomu centrali firmy we Francji.

16

16

lat doświadczenia zawodowego
 ponad 1000

ponad 1000

dni szkoleniowych
 150

150

obsługiwanych firm
 ponad 5000

ponad 5000

przeszkolonych osób

Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera