Wojciech Grzybowski

wojciech_grzybowski

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w roku 2002, kierunek ekonomia i Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, kierunek zarządzanie i marketing w roku 2000. Absolwent austriackiej szkoły trenerów WIFI w Wiedniu – trener biznesu w 2003 r. Absolwent studiów coachingu w instytucie Mukoid według licencji ACSTH w trakcie akredytacji ICF.

Posiada licencje trenerskie na realizacje szkoleń menadżerskich i handlowych Hause of Skills od 2005 r. Od 15 lat związany ze szkoleniem i rozwojem pracowników w renomowanych firmach. Swoje doświadczenie zdobywał w takich firmach jak Citibank, Bank Handlowy, Grupa BRE, Telekomunikacja Polska, Orange na stanowiskach handlowych i menadżerskich.

Realizował szkolenia trenerskie oraz o profilu dotyczącym wystąpień publicznych, instruktażu oraz coachingu w takich firmach jak: Telekomunikacja Polska, Skok Stefczyka, CitiBank, Mbank, Acana, Inea, KRD, Nokia, Selena, Gazeta Olsztyńska, Olsztyńska Szkoła Biznesu, Wyższa Szkoła Bankowa.
Przygotowywał wielu trenerów wewnętrznych oraz menadżerów do roli coacha rozwijającego swoich pracowników. Twórca szkoły trenera wewnętrznego Business Training „Train The Trainings – Jak uczyć aby nauczyć” oraz „Train The Trainers – Jak zmieniać aby zmienić?”

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

NEWSLETTER

Zapisz się już dziś do naszego newsletter'a a otrzymasz darmowy fragment książki "Skuteczna sprzedaż. Model, który zwiększy Twoje zyski" autorstwa Macieja Sasina!

Send this to a friend