Zofia Świtała

zofia_switala

Z wykształcenia psycholog. Ukończyła również podyplomowe studia trenerskie oraz międzynarodową szkołę coachów. Satysfakcję z pracy czerpie widząc jak współpracujące osoby optymalizują swoje działania. Cieszy ją, gdy całe zespoły podnoszą swoją efektywność, dzięki wykorzystaniu w praktyce wiedzy z prowadzonych warsztatów.

Pierwsze doświadczenia zdobyła w sprzedaży bezpośredniej przez pozyskiwanie klientów dla międzynarodowego koncernu elektronicznego. Na stanowisku Menadżera Projektu wykorzystywała uzyskaną wcześniej wiedzę wspierając osoby odpowiedzialne za sprzedaż organizowanych przeze nią konferencji.
Dzięki pracy w charakterze trenera obszaru sprzedaży w banku (kadra zarządzająca i specjaliści w pracy B2C) kontynuowała poszerzanie swojej wiedzy i zdolności dzielenia się nią z innymi. W dalszym ciągu zapewnia rozwój pracowników poprzez szkolenia kompetencyjne oraz indywidualne wsparcie kadry menadżerskiej.

Poza szkoleniami prowadzi sesje coachingowe, podczas których słuchając klienta zadaje pytania prowadzące go do pełnego wykorzystania tkwiącego w nim potencjału. Jej misją jest towarzyszenie klientowi w drodze do jego optymalnej efektywności osobistej i osiągnięć.
Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z optymalizacją efektywności osobistej, sprzedażą i obsługą klienta.

Mentalne wyzwania równoważy dużą dawką ruchu – biega, gra w squasha, trenuje kettle. Sezonowa kitesurferka i narciarka.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

NEWSLETTER

Zapisz się już dziś do naszego newsletter'a a otrzymasz darmowy fragment książki "Skuteczna sprzedaż. Model, który zwiększy Twoje zyski" autorstwa Macieja Sasina!

Send this to a friend